آشنایی با آواپزشک ( تجهیزات پزشکی آوا ؛ تولیدکننده؛ یکبارمصرف ؛ یکبار مصرف ؛ پزشکی ؛ آوا ؛ تأمین کننده ؛ واحد نمونه ؛ استان مرکزی ؛ آواپزشک ؛ سرسوزن ؛ سر سوزن ؛ سرنگ ؛ تزریق ؛ کانول ؛ بالک)شركت تولیدی و صنعتی آوا پزشک در سال 1375 در فضایی به مساحت 13 هكتار و فضای تولیدی بيش از 13000 مترمربع در شهرک صنعتی آشتیان آغاز بهکار نمود. در سال های اخیر پس از توسعه فضای تولید کارخانه، فضای تولیدی به بیش از 24000 مترمربع افزایش یافته است. دو دهه تلاش برای خوب ماندن و بهتر شدن، مزایایی از جمله برخورداری از دانش فنی، فنآوریهای به روز و نیروهای متخصص و کارآمد برای آوا پزشک به همراه داشته است که نتیجه آن علاوه بر تأمین نزدیک به 85% نیاز کشور به سرسوزن یکبارمصرف پزشکی و صادرات سرسوزن به کشورهای اروپایی و آسیایی، توسعه محصولات در حوزههای مختلف پزشکی بوده است.

کوشش تيمهاي تخصصي مختلف شركت در بخشهاي تحقیق  و توسعه، طراحي، توليد و ... موجب شده است كه شركت با عبور از اهداف چشمانداز 5 ساله خویش، تجهيزات پزشکی یکبار مصرف دیگری مانند میکروکانولا، سوزن اسکلروتراپی، سرسوزن دندانپزشکی، سرسوزنهای چشمپزشکی، پانچهای نمونهبرداری پوستی، انواع سرنگ از جمله سرنگ انسولین و سرنگ لوئرلاک و ... را با کیفیتی رقابتی و قیمت مناسب به بازار داخل عرضه نمايد. از سوی دیگر شروع صادرات این محصولات به کشورهای حوزه CIS، آسیای میانه، خاورمیانه، آفریقا و ... زمینه را برای معرفی آوا پزشک به عنوان یک برند بینالمللی در زمینه تجهیزات پزشکی مطرح کرده است.

آواپزشک ؛ تجهیزات پزشکی آوا ؛ یکبار مصرف ؛ پزشکی ؛ واحد نمونه ؛ استان مرکزی

آوا پزشک علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و متناسب با تولید محصولات پزشکی (Medical grade raw material) ، با تکیه بر دانش فنی متخصصان و پرسنل کارآزموده و اهتمام مدیران خود برای رسیدن به تراز جهانی کیفیت، توانسته است به عنوان شرکتی پیشگام در صنعت تولید تجهیزات پزشکی، به توان تولید یک میلیارد محصول یکبارمصرف پزشکی در سال دست یافته است.

بازگشت

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
سیده فاطمه حسینی:
ضمن سلام وخسته نباشیدمیخواستم تشکرکنم از محصولات خوبتون مخصوصاسرنگ انسولین که خودم استفاده میکنم.
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۳
+
27
-
13

پرسش و پاسخ:
ارسال سوال:
ارسال