پرسش و پاسخ:
سوال :
با سلام، از سرنگ انسولین چند بار می توان استفاده کرد؟

پاسخ :
با سلام از سرنگ آوا می توان بیش از سه بار استفاده کرد اما این کار در مورد هیچ برندی توصیه نمی شود. زیرا پس از تزریق اول، تیزی سرسوزن از بین می رود و به شکل منحنی در می آید (با چشم غیر مسلح معمولاً قابل مشاهده نیست). تزریق با سرسوزن کند، به مرور زمان باعث لیپودیستروفی (تغییر شکل بافت چربی) می شود. در بخش هایی که این عارضه به وجود آید، انسولین به خوبی جذب نمی شود. همچنین ظاهر نازیبایی در ناحیه تزریق ایجاد می کند.
سوال :
باسلام ، اگه از یک سرنگ به اشتباه دونفر استفاده کنند چه خطراتی میتونه داشته باشه ، سرنگ معمولی نه انسولین ، باتشکر

پاسخ :
با سلام در این مورد حتماً با پزشک خود مشورت نمائید.
سوال :
سلام . میخواستم قطر دقیق سر سوزن هر رده از اسکالپ وین ها رو بدونم ممنون.

پاسخ :
با سلام قطر داخلی و خارجی سوزن در محصولات مختلف از استاندارد ملی ISIRI 3981 تبعیت می کند. جدول اندازه های قطر داخلی و خارجی هر گیج در صفحه کانول و مفتول آوا در بخش محصولات نیم ساخته موجود است. http://www.avapezeshk.com/products.98
سوال :
باسلام. میخواستم اگه ممکنه قطر دقیق هر رده از اسکالپ وین ها رو بدونم.

پاسخ :
با سلام. قطر سوزن اسکالپ وین نیز مطابق استاندارد می باشد، با مراجعه به بخش محصولات نیم ساخته، کانول و مفتول آوا می توانید حداقل و حداکثر قطر داخلی و خارجی سوزن در گیج های مختلف را ملاحظه نمایید. http://www.avapezeshk.com/products.98
سوال :
نقش ژل در لوله های خونگیریclot activatorچیست؟

پاسخ :
با سلام پس از سانتریفیوژ، ژل بین پلاسما و سایر مواد خونی قرار می گیرد ( دو فاز را از هم جدا می کند) و باعث می شود تا پلاسما به راحتی جدا شود.
سوال :
سلام ...لطفا"شرایط اعطای نمایندگی در استان قم را بفرمائید...ممنون

پاسخ :
با سلام در حال حاضر نمایندگی پخش در استان قم و مرکزی مشخص شده است. در صفحه مربوط به نمایندگی ها می توانید اطلاعات تماس این نمایندگی را ملاحظه نمائید. http://www.avapezeshk.com/resellers
سوال :
سلام شما در استان ایلام و کرمانشاه هم نمایندگی دارید ؟

پاسخ :
با سلام نماینده رسمی فروش محصولات آوا در این دو استان، تجهیزات پزشکی فرامرزی است. اطلاعات تماس ایشان را بخش نمایندگی های فروش وبسایت می توانید مشاهده کنید.
سوال :
سلام.دکتر به من گفته 12 واحد انسولین بزنم. چند تا خط باید پر کنم. ایا بین 50 و 100 فرقی هست؟

پاسخ :
با سلام و آرزوی سلامتی برای شما، در سرنگ های 50 واحدی هر خط برابر یک واحد انسولین است و برای 12 واحد انسولین باید تا خط 12 هم انسولین کشیده شود. درصورتیکه در سرنگ 100 واحدی، فاصله هر درجه از درجه بعدی، 2 واحد است بنابراین برای 12 واحد باید تا خط 6 ام انسولین بکشید.
سوال :
سلام..کانولا.میکرونیدل جعبه ای چقدر ..میباشد

پاسخ :
با سلام قیمت محصولات نیم ساخته آوا، با توجه به نوع و مقدار درخواست، با درخواست رسمی اعلام می شود. لطفاً جهت دریافت قیمت محصول با دفتر مرکزی تماس بگیرید.
سوال :
با سلام می خواستم بدانم آیا سرنگ های شما برگ آنالیز هم دارند؟

پاسخ :
با سلام بله
سوال :
سلام. میخواستم بدونم شما دانشجو جهت کارآموزی قبول میکنید . و اگر قبول میکنید شرایطتون چیه ؟

پاسخ :
با سلام ضمن تشکر از حسن نظر شما، کارآموزی در شرکت آواپزشک مقدور نمی باشد.
سوال :
ضمن تشکر از اینکه قیمت سرنگ انسولین را در سطح قابل تحملی برای مردم قرار دادیدلطفا همانند برندهای دیگر بر روی پوشش روی سوزن و بدنه سرنگ علامتی گذاشته شود که تشخیص سرنگ استفاده شده با جدید راحتتر باشد.

پاسخ :
با سلام 1- سرنگ انسولین یک وسیله یک بار مصرف است و در استفاده مجدد، تیزی سرسوزن از بین رفته و تزریق را دردناک می کند. همچنین به بافت پوست صدمه می زند و در بلند مدت موجب لیپودیستروفی می شود. به همین دلیل توصیه می شود که از سرنگ انسولین به دفعات استفاده نشود. 2- با این وجود درپوش انتهایی سرنگ به این منظور بر روی سرنگ تعبیه شده تا نشان دهنده استریل بودن و ... باشد. بنابراین اگر قصد دارید از یک سرنگ به دفعات استفاده نمایید بهتر است پس از استفاده بار اول، این درپوش را مجدداً روی سرنگ قرار ندهید تا بتوانید سرنگ غیر استریل را از سرنگ استریل (جدید) تشخیص دهید.
سوال :
با سلام. من به سر سوزن 14 جهت کار آزمایشگاهی نیاز دارم. آیا امکان خرید این سر سوزن از نمایندگی شما در مشهد وجود دارد؟

پاسخ :
با سلام لطفاً با دفتر مرکزی، واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
سوال :
سلام لطفا شرایط اخذ نمایندگی در شهر کاشان را بفرمایید ممنون

پاسخ :
با سلام آواپزشک در حال حاضر در استان اصفهان، نمایندگی فروش دارد. جهت تماس با این نماینده، اطلاعات تماس نمایندگی اصفهان را در بخش نمایندگی های فروش ملاحظه فرمایید. http://www.avapezeshk.com/resellers.195.84
سوال :
با سلام و خداقوت چرا در سرنگها 3 و 5 و 10 و 20 سی سی پیستون سرنگ رنگش آبی است ؟ من یکی از بازاریاب های محصولات آوا هستم و اینو می خوام بدونم و برنامه برای تولید سرنگ های انسولین سرجدا دارید ؟ اسکالپ و ست سرم چه زمانی به سبد اضافه می شود ؟

پاسخ :
با سلام با توجه به اینکه برای رنگ پیستون الزامی در استاندارد وجود ندارد، رنگدانه آبی که رنگ سازمانی آواپزشک است، تولیدات شرکت آواپزشک را از دیگر محصولات موجود در بازار متمایز نماید. در مورد انسولین سر جدا، طرح در حال بررسی است. با تشکر
سوال :
سلام لطفا بفرمایید حداکثر طول و نازکترین دیواره قابل تولید برای کانولا نیم ساخته گیج 23 چقدر است؟ برای سفارش و مذاکره با کدام نمایندگی تماس بگیرم؟

پاسخ :
با سلام لطفاً با واحد فروش دفتر مرکزی آواپزشک تماس حاصل فرمایید.
سوال :
با سلام می خواستم بدانم در افغانستان ، شما نمایندگی دارید ؟

پاسخ :
با سلام خیر
سوال :
با سلام و قبولی طاعات و عبادات عنایت بفرمائید نحوه دریافت نمایندگی محصولات عمومی در استان خراسان رضوی به چه روشی می باشد خواهشمند هستم راهنمایی فرمایید

پاسخ :
با سلام در حال حاضر نمایندگی فروش در استان خراسان رضوی مشخص شده است. در صفحه مربوط به نمایندگی ها می توانید اطلاعات تماس این نمایندگی را ملاحظه نمائید.
سوال :
سلام ... برای معرفی یک اختراع ثبت شده به شرکت شما که در زمینه کاری شرکت آواپزشک می باشد از چه طریقی باید اقدام کرد؟ آیا امکان دارد ایمیلی از مسئولین واحد تحقیقاتی به بنده بدهید که در مراحل ابتدایی نیازی به مراجعه حضوری نباشد ... ممنون

پاسخ :
با سلام لطفاً در این مورد با واحد تحقیق و توسعه دفتر مرکزی آواپزشک تماس حاصل فرمایید.
سوال :
سلام و درود بنده در ضمینه صادرات به کشور عراق فعالیت دارم. ولی در مورد فعالیت شما صادراتی نداشتم. آیا برای صادرات به کشور عراق برنامه ای دارید؟ درصورت تمایل به همکاری لطفا شرایط خود را ایمیل نمائید. باسپاس

پاسخ :
با سلام ضمن تشکر از علاقمندی شما به همکاری، به اطلاع شما میرساند در حال حاضر نمایندگی انحصاری شرکت آواپزشک در کشور عراق فعال می باشد. لذا متأسفانه فعلاً امکان همکاری مستقیم با شما وجود ندارد. ولی در صورت تمایل اطلاعات تماس نمایندگی عراق را می توانید از طریق تماس با واحد صادرات آواپزشک به آدرس ایمیل ذیل دریافت فرمائید. sales2@avapezeshk.com با تشکر
سوال :
باتوجه به این که تکنولوژی سرنگ های لوئرلاک بالاتره ولی سرنگ های لوئراسلیپ شما گرون تره

پاسخ :
با سلام ما به دلیل ترویج فرهنگ مصرف سرنگ لوئرلاک با توجه به مزایایی که نسبت به سرنگ‌های دیگر دارد، قیمت این محصول را ارزان تر در نظر گرفته ایم.
سوال :
سلام . خسته نباشید. ببخشید خواستم ببینم سر سوزن ها رو تو ایران میسازین؟ با چه تکنولوژی؟

پاسخ :
سلام بله. با مراجعه به بخش محصولات نیم ساخته آوا، می توانید با فرآیند کلی تولید سرسوزن آشنا شوید. http://www.avapezeshk.com/products.42
سوال :
با سلام آیاپخش محصولات بر عهده شما می باشد؟ در رابطه با همکاری با شرکت شرایط به چه صورت می باشد؟ با تشکر

پاسخ :
با سلام در حال حاضر شرکت آواپزشک جهت فروش محصولات خود در هر استان نماینده دارد و در محصولات تخصصی نماینده های انحصاری در کل کشور فعالیت می نمایند. جهت دریافت شرایط نمایندگی در استان هایی که نمایندگی آنها در سایت درج نشده است، با شماره های فروش در بخش تماس با ما ، تماس بگیرید.
سوال :
باسلام و ادب ,میخواستم بدونم شرایط اعطای نمایندگی در استان خراسان رضوی چیه؟

پاسخ :
جهت دریافت شرایط نمایندگی در استان هایی که نمایندگی آنها در سایت درج نشده است، با شماره های فروش در بخش تماس با ما ، تماس بگیرید.
سوال :
با سلام و خسته نباشید. لطفا شرایط اخذ نمایندگی برای استان اردبیل را شرح دهید. و دوم اینکه چقدر طول میکشد که نمایندگی محصولات آواپزشک را برای این استان دریافت نماییم. باتشکر

پاسخ :
با سلام لطفاً در بخش ارتباط با ما، فرنمدرخواست نمایندگی محصولات آوا را تکمیل و ارسال فرمایید. پس از بررسی فرم مربوطه با شما تماس گرفته می شود.
سوال :
شرایط اعطای نمایندگی در استان سیستان وبلوچستان را بفرمایید. با تشکر

پاسخ :
با سلام لطفاً در بخش ارتباط با ما، درخواست اعطای نمایندگی محصولات آوا، فرم مربوطه را تکمیل نمایید. درخواست شما بررسی و نتیجه آن از طریق تماس تلفنی به شما اعلام خواهد شد.
سوال :
با توجه به نیاز مردمی به انسولین سرجدا چرا شرکت آواپزشک سرنگ انسولین سرجدا تولید نمی کند؟

پاسخ :
با سلام از نظر پزشکی، در سرنگ یکپارچه با توجه به اینکه فضای مرده داخل سرنگ به حداقل مقدار ممکن رسیده است، میزان دوز داروی کشیده شده ، کاملاً از سرنگ خارج شده و داروی باقیمانده در سرنگ بسیار ناچیز است. به دلیل این مزیت سرنگ های یکپارچه، شرکت آواپزشک سرنگ انسولین آوا را به صورت یکپارچه تولید می کند. برای دیگر مصارف تخصصی تر پزشکی مانند تزریق در حوزه پوست و زیبایی، آواپزشک سرسوزن های مزوتراپی آوا را تولید نموده است که امکان اتصال این سرسوزن ها بر روی سرنگ به راحتی وجود دارد.
سوال :
با سلام . چرا آوا نرخ محصولات را تعیین و در سایت قرار نمیدهد تا یک عده سود جو نتوانند با هر قیمتی محصولات را ارائه کنند با این شرایط گرانی سود کاذب روی محصولات پزشکی گناه کبیره است . واقعا با چه وجدانی چنین سود های کلانی در قسمت سلامت انسان صورت میگیرد ؟....

پاسخ :
با سلام. اگر محصولات آوا از نمایندگی های شرکت آواپزشک که در سایت معرفی شده اند، خریداری شود، با قیمت یکسان در کل کشور توزیع می شود.
سوال :
سلام میخاستم سوال کنم شما پلی پروپیلن بازیافت شده خرید دارید

پاسخ :
با سلام خیر، شرکت آواپزشک پلی پروپیلن بازیافتی را صرفاً به فروش می رساند. آواپزشک در تولید محصولات خود تنها از پلی پروپیلن پزشکی استفاده می کند.
سوال :
سلام. آیا لوله های خونگیری تولیدی آوا پزشک بدون خلاء هم قابل عرضه هست؟ این لوله ها بصورت استریل و غیر تب زا میتواند عرضه شود؟

پاسخ :
سلام لوله های خونگیری خلأ آوا به صورت استریل و غیر تب زا تولید می شوند. در صورتی که درپوش لوله برداشته شود، خلأ موجود در لوله از بین می رود و امکان استقاده آن وجود دارد.
سوال :
؟شماره تلفن نماینده اوا در استان خراسان

پاسخ :
با سلام در حال حاضر نماینده انحصاری در این استان انتخاب نشده است. شما میتوانید اطلاعات نمایندگان تهران و یا دیگر نمایندگان را با مراجعه به صفحه نمایندگان در سایت مشاهده نماید.
سوال :
سلام.لطفا قیمت سرسرنگ های 18 و 16 را اعلام فرمایید و همچنین شرایط بازپرداخت

پاسخ :
سلام فروش انحصاری سرسوزنهای دامی آوا در اختیار شرکت بازرگانی امیر می باشد. برای دریافت قیمتها به بخش نمایندگان سایت مراجعه کرده و با این نماینده آوا تماس بگیرید.
سوال :
مزیت سرنگ لوئرلاک نسبت به سرنگ های ساده چیست؟

پاسخ :
سرنگ لوئرلاک به دلیل پیچ شدن سرسوزن بر روی سرنگ، درصد نشتی یا پرش سرسوزن از روی سرنگ در هنگام تزریق بسیار ناچیز و در حد صفر میباشد.
سوال :
چه عامل هایی برای انتخاب اندازه سرسوزن مناسب جهت تزریقات مدنظر قرار گیرد؟

پاسخ :
باید عواملی مانند نوع و میزان روان روی دارو، سن و وزن بیمار، وضعیت تحرک بیمار و همچنین سرعت جذب دارو در بدن را در نظر گرفت.
سوال :
معمولاً چه گیجی از سرسوزن برای تزریق عضلانی مناسب است؟

پاسخ :
معمولاً برای تزریقات بزرگسالان از سرسوزن با گیج 21 تا 23 و طول سرسوزن 5/2 تا 8/3 سانتی متر و برای کودکان از سرسوزن با گیج 25 تا 27 و طول سرسوزن 5/2 سانتی متر استفاده قرار می شود.
سوال :
U-100 به چه معناست؟

پاسخ :
U-100 غلظت انسولین را نشان می دهد و به این معنی است که در هر سرنگ 1 میلی لیتری، 100 واحد انسولین وجود دارد.
سوال :
تفاوت بین گیج 27، 30 و 31 در سرنگ های انسولین آوا چیست؟

پاسخ :
هرچه شماره گیج بالاتر باشد، سرسوزن نازک تر است. بنابراین سرسوزن گیج 31، نازک ترین سرسوزن سرنگ انسولین آوا می باشد. سرسوزن گیج 30 نازک تر از گیج 27 است.
سوال :
آیا از سرنگ انسولین می توان چند بار استفاده کرد؟

پاسخ :
سرنگ انسولین برای یکبار مصرف تولید می شود و بر روی بسته بندی سرنگ نیز این مورد ذکر شده است. امروزه سرسوزن سرنگ انسولین نازکتر و ظریف تر تولید می شود تا تزریق راحتتر و بادرد کم صورت پذیرد. استفاده چند باره از سرسوزن سبب افزایش احتمال شکستن سوزن در پوست، مسدود شدن سوراخ سوزن، تزریق دوز نادرست انسولین، ایجاد لیپودیستروفی و ... می شود. بنابراین فقط یکبار از سرنگ انسولین استفاده کنید.
سوال :
چگونه سرنگ را پس از تزریق باید منهدم کرد؟

پاسخ :
هرگز سرسوزنی را که فرد دیگری استفاده کرده، مجدد روکش نگذارید و منهدم نکنید. سرنگی را که خودتان استفاده کرده اید را در ظرف مخصوص (سیفتی باکس) دور بیندازید. این ظرف را دور از دسترس کودکان قرار دهید. پس از پر شدن ظرف مخصوص درب آن را مطابق دستور عمل ببندید.
سوال :
سرنگ های آوا چگونه سترون می شود؟

پاسخ :
در فرآیند سترونی از روش اتوکلاو گاز اتیلن اکساید استفاده می شود. این فرآیند آخرین مرحله پس از بسته بندی است.
سوال :
آیا سرنگ تاریخ مصرف دارد؟

پاسخ :
تاریخ انقضای سرنگ انسولین 3 سال است. در این مدت باید در جای خشک و دمای مناسب نگهداری شود.
سوال :
با سلام امکان خرید اینترنتی در سایت شما وجود دارد؟ بنده از تمام گیج ها یک ست نیاز دارم.

پاسخ :
خیر؛ اغلب محصولات آوا نمایندگی فروش رسمی در کل کشور دارد. سرسوزن های تزریق را می توانید با تماس با نمایندگی آواپزشک در استان خود تهیه نمایید. http://www.avapezeshk.com/resellers برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با واحد فروش دفتر مرکزی تماس بگیرید.
ارسال سوال:
ارسال