آنژیوکت آوا (سرسوزن ؛ آوا ؛ تزریق ؛ گیج ؛ آواپزشک ؛ یکبارمصرف ؛ یکبار مصرف ؛ تراش سه گانه )آنژیوکت وسیلهای تحت عنوان مجموعه اتصال سرم به شریان میباشد. به  عبارت دیگر، برای تزریق انواع محلولهای تزریقی و داروها به ورید بیمار از این وسیله استفاده میشود. اين محصول شامل يك ورودي تزريق مجهز به دريچه يكطرفه ميباشد كه از برگشت جريان مايع تزريقي ممانعت ميكند. از آنژيوكت براي تزريقهاي بدون دخالت سوزن استفاده ميشود که در نتيجه خطر عفونت كاهش يافته و از جراحتهاي ناشي از فرو رفتن سوزن در بدن جلوگيري ميشود.

 

 

 

 

 

 

اداره توسعه بازار واحد بازاریابی جهت بررسی و تخمین اندازه بازار این محصول و برخی دیگر از محصولات مصرفی بیمارستانی از مسئولین خرید بیمارستانی که از این صفحه بازدید می نمایند، درخواست تکمیل فرم اطلاعات مصرف مراکز درمانی را دارد.

تکمیل این فرم ها در ارتقای سطح کیفیت محصولات و خدمات بسیار مؤثر خواهد بود، لذا پیشاپیش از همکاری شما متخصصان و فعالان در حوزه تجهیزات پزشکی تشکر می نماییم. این همکاری مایه امتنان و دلگرمی ماست.

اطلاعات مصرف مراکز درمانی

اطلاعات مصرف مراکز آزمایشگاهی

بازگشت

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:

ثبت شکایت مشتریان

سلام
از آنجا که تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در زنجیره های تولید محصولات، از مهمترین عوامل ارتقای کیفیت محصولات نهایی است، خواهشمند است با تکمیل هر چه دقیق تر فرم زیر، ما و خود را در جهت داشتن محصولاتی با کیفیت تر یاری فرمایید.

  • / / انتخاب تاریخ
  • اعم از مکان، نوع آزمایش یا عملی که منجر به پیدا شدن نمون معیوب گردیده است و بطور کلی هر گونه اطلاعات از شرایط، که می تواند در ریشه یابی موضوع کمک نماید.

  • به ازای هر نمونه ارسال شده LOT NO مربوطه بر روی آن مشخص گردد.

  • برای دریافت یک نسخه از اطلاعات وارد شده لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

  • Reload

پرسش و پاسخ:
ارسال سوال:
ارسال