هلدر خونگیری آوا(نگهدارنده ؛ هلدر خونگیری ؛ آزمایشگاهی ؛ فلش بک ؛ آزمایش خون ؛ لوله خلأ ؛ سرسوزن خونگیری ؛ آوا)ست خونگیری خلأ، به عنوان جایگزین روشهای سنتی، برای جمعآوری، انتقال و آنالیز خون در بیمارستانها، لابراتورها، آزمایشگاهها و مراکز انتقال و اهدا خون استفاده میگردد. با توجه به زمان سریع و شیوه مناسب خونگیری، سیستم خونگیری خلا تحولی بدیع در مقایسه با شیوه سنتی خونگیری با استفاده از سرنگ و سوزن بوده و امروزه از این سیستم به عنوان ابزاری رایج و قابل اعتماد جهت نمونهبرداری و آزمایش خون استفاده میشود.

تجهیزات پزشکی آوا سرسوزن خونگیری خون گیری هولدر هلدر تیوب لوله خلأ وکیوم ونوجکت وکیوتینر blood collection tube

سیستم خون گیری خلأ، یک سیستم خلاء بسته می باشد که از یک سوزن دو سر تیز دارای کاور و غلاف، نگهدارنده (هلدر) تیوب  و لوله یا تیوب خون گیری با میزان خلأ از پیش تعیین شده تشکیل شده است. هلدر خون گیری آوا سازگار با تمامی سرسوزنهای خون گیری می باشد.

بازگشت

هلدر خون گیری آو ا
هلدر خون گیری آو ا
هلدر خون گیری آوا

سرسوزن و هلدر خون گیری آوا
از ویژگی های سرسوزن خون گیری آوا می توان به • طراحی و ساخته شده بر اساس استانداردهای بین ال...

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:

ثبت شکایت مشتریان

سلام
از آنجا که تعامل بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در زنجیره های تولید محصولات، از مهمترین عوامل ارتقای کیفیت محصولات نهایی است، خواهشمند است با تکمیل هر چه دقیق تر فرم زیر، ما و خود را در جهت داشتن محصولاتی با کیفیت تر یاری فرمایید.

  • / / انتخاب تاریخ
  • اعم از مکان، نوع آزمایش یا عملی که منجر به پیدا شدن نمون معیوب گردیده است و بطور کلی هر گونه اطلاعات از شرایط، که می تواند در ریشه یابی موضوع کمک نماید.

  • به ازای هر نمونه ارسال شده LOT NO مربوطه بر روی آن مشخص گردد.

  • برای دریافت یک نسخه از اطلاعات وارد شده لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

  • Reload

پرسش و پاسخ:
ارسال سوال:
ارسال